İş giyiminin ve iş güvenliğinin firmalara prestij kazandırdığı ,firma çalışanlarının verimliliğini arttırdığı bilinci ile 1991 yılında kurulan firmamız süreç içerisinde iş güvenliği malzemelerinin satışına ilaveten, iş elbiseleri üretimine yönelik profesyonel çalışmalar yaparak kendisini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir.
 
Üretim kalitesini ISO 9001:2008 Sistem belgesi ile tescilleyen Saygınlar İş Tekstili standart ürünlerinin yanı sıra müşterilerinin özel tasarım ve model isteklerini de bilgisayar teknolojisi ile gerçekleştirmektedir.
 
Hizmet verdiğimiz sektörlerden Demir Çelik ,İnşaat, Otomotiv ,Denizcilik,Cam Sanayi,Petro Kimya ,Gıda , Güvenlik, Temizlik ,Teknik, Medikal vb. kuruluşların iş elbiseleri ve iş güvenliği malzemelerini 25 yıldır karşılamanın tecrübesi ile her zaman ,her ihtiyacı en ekonomik ve en kaliteli şekilde sunmaktayız.
 
Müşteri memnuniyetini hedefleyen uzman kadromuz iş yerinizin personel giysileri ve koruyucu ekipman ihtiyaçları için hizmetinizdedir
Özel Tasarım Baskı
İstek ve talepleriniz doğrultusunda dijital çizimle başlayan tasarım süreci, kalıp ve modellemenin ardından hazırlanan ürünün beğeninize sunulmasıyla devam etmektedir.
Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Gıda Gıda
Güvenlik Güvenlik
İnşaat İnşaat
Kimya Kimya
Otomotiv Otomotiv
Denizcilik Denizcilik
Demir Çelik Demir Çelik